ABDİL KOÇ İKİZDERE’YE ZİYARETTE BULUNDU

İkizdere Kaymakamı iken 2 yıl önce Artvin-Ardanuç Kaymakamlığına atanan Abdil Koç son çıkan kararname ile buradan Kars-Arpaçay Kaymakamlığına atandı.

     Ardanuç Kaymakamlığı görevindeyken Suriyeden göç eden göçmenlerle ilgili geçici görevle 6 ay önce Kilis Vali Yardımcılığı görevinde görevlendirilen Kaymakam Abdil Koç son çıkan kararname ile Kars-Arpaçay Kaymakamlığına atanınca Kilis’ten ayrılarak Ardanuç’a geldi.Artvin-Ardanuç ilçesine giderken daha önce görev yaptığı İkizdere ilçesine uğrayan Kaymakam Koç burada eski mesai arkadaşları ve dostlarıyla hasret giderdi.

ARDANUÇ KAYMAKAMLIĞINDAN KARS-ARPAÇAY KAYMAKAMLIĞINA ATANAN KAYMAKAM ABDİL KOÇ İKİZDERE’YE ZİYARETTE BULUNDU.

Yeni yapıldığı için toplam bir gün Kaymakamlık makam koltuğuna oturabilen Kaymakam Abdil Koç eski mesai arkadaşları ile sohbet etti. İkizdere Belediye Başkanı Hasan Kösoğlu ve AKP İlçe Başkanı Ahmet Aksu ilede görüşen Kaymakam, Gazeteci İsmet Kösoğlu ile gelişen olaylar konusunda fikir alışverişinde  bulundu.

     İkizdere benim ilk asaleten atanarak severek görev yaptığım ilçedir diyen Kaymakam Abdil Koç; “nerede görev verilirse seve seve gideriz.Önemli olan milletimize vatanımıza layıkıyla hizmet yapmaktır.Bunun bilinci altında İkizdere’de de Ardanuç’ta da görev yaptım.Şimdi Kars-Arpaçay İlçesine atandım.Oradada siz dostlarımı beklediğimi söylememe gerek yok,kapım her zaman açıktır” dedi.