DKBB TOPLANTISI İKİZDERE’DE YAPILDI

Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği (DKBB) Belediye Başkanları ve Birlik Encümen Toplantısını İkizdere Ridos Termal Otelde yapıldı.

Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği nin (DKBB) ) Belediye Başkanları ve Birlik Encümen toplantısı İkizdere Ridos Termal Otelde gerçekleştirildi. Toplantıya Birlik Başkanı Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu Başkan vekili Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Birlik üyesi Belediye Başkanları ve İlgili Belediye Meclis üyeleri katıldı. Açılış Konuşmalarını, DKBB Genel Sekreteri Mehmet Şentürk, Birlik Başkanı Dr. O. Fevzi Gümrükçüoğlu ve Başkan Vekili Prof. Dr. Reşat Kasap yaptı. Toplantıya konuşmacı olarak katılan Türkiye Belediyeler Birliği Genel Sekreter Yardımcısı/ İçişleri Bakanlığı Başkontrolörü Cevdet Sökmen Mahalli idareler mevzuatındaki düzenleme çalışmaları, Belediyelerin sorunlarının çözümüne yönelik yürütülen çalışmalar hakkında açıklamalarda bulundu.

DOĞU KARADENİZ BELEDİYELER BİRLİĞİ ENCÜMEN TOPLANTISI İKİZDERE’DE YAPILDI.

Toplantı talep ve önerilerin görüşülmesinin ardından Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız’ın yöresel hediye takdimi ve toplu çektirilen fotoğrafla sona erdirildi.

Haber:İsmet KÖSOĞLU