DUAYEN GAZETECİ RİZE ADAYI

İkizdere ilçesinde MHP’den İl Genel Meclis Üyeliği için Sitemiz Yazarı Rizenin Duayen Gazetecisi İsmet Kösoğlu ile Ziraat Mühendisi Meltem Fener aday oldu.

İKİZDERE MHP İL GENEL MECLİS ADAYI MELTEM FENER MHP İKİZDERE İLÇE BAŞKANI ABDULREZZAK UZUN İLE

İkizdere ilçesinde ilk kez bir Bayan İl Genel Meclis Üyeliği için aday oldu. İkizdere ilçesinde yapılmayan çok iş olduğu için yapmaya talip olduklarını söyleyen MHP adayları İsmet Kösoğlu ve Meltem Fener; “iş almak için değil iş yapmak için aday olduk, seçildiğimizde ilçemizin eksiklerini iyi biliyoruz ve çözümüne başlayacağız. İmkânlar ölçüsünde neler yapılabileceğini biliyoruz. İlçede 52 yıllık Adliyemiz geçen dönemde kapatılırken İktidar temsilcilerinin ilçeden hiç sesi çıkmadı. İlçede Organik çay Fabrikamıza söz verilmişken yatırımdan çıkarıldı yine buradan seçilenlerin hiç olumsuz bir açıklamasını dahi duymadık.

İKİZDERE MHP İL GENEL MECLİS ADAYLARI GAZETECİ İSMET KÖSOĞLU MHP İKİZDERE İLÇE BAŞKANI ABDULREZZAK UZUN İLE

Ovit Tüneli bitti buraya giden yolda hiçbir çalışma olmadı, burada da İkizdere’nin seçilmişlerinden bir çalışma gelişme görmedik. İlk kez ilçemizden bir Bayan İl Genel Meclis Üyeliği için aday oldu ve inşallah Meclis üyesi olarak seçilecektir. Ziraat Mühendisi olarak ilçemiz tarımına hayvancılığına gelişmesi yolunda el atacağız” dediler.

MHP İKİZDERE İLÇE BAŞKANI ABDULREZZAK UZUN : İLK KEZ BİR BAYANIN ADAY OLDUĞU İL GENEL MECLİS ÜYELİĞİNDE İDDİALIYIZ, KAZANACAĞIZ!.