HAKKÂRİ’DE BAYANLARDAN FUTBOL TAKIMI VAR

HAKKÂRİ-Türkiye Futbol Federasyonu Kadınlar 1. Ligi’nde mücadele eden Hakkarigücü Spor kendi sahasında konuk ettiği Kireçburnu Spor’a 3-2 mağlup oldu.

KADINLAR 1.LİGİNDE HAKKARİGÜCÜ MÜCADELE EDİYOR.

Hakkari-Merzan Futbol Sahasında oynanan müsabakayı Vali İdris Akbıyık, Yüksekova 3. Piyade Tümen Komutanı Tümgeneral Metin Tokel, Dağ ve Komando Tugay Komutanı Tuğgeneral Muammer Alper, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Nuri Öztürk, İl Emniyet Müdürü Süleyman Suvat DilberoğluİL, kurum müdürleri ve çok sayıda sporsever izledi. Oldukça çekişmeli geçen müsabakayı rakibine karşı üstün bir oyun sergileyen Kireçburnu Spor, 3-2 kazandı. Vali İdris AKBIYIK, müsabaka sonunda ortaya koydukları mücadeleden dolayı her iki takım oyuncularını tebrik etti.

Türkiye Futbol Federasyonu Kadınlar 1. Ligi’nde mücadele eden Hakkarigücü Spor kendi sahasında konuk ettiği Kireçburnu Spor’a 3-2 mağlup oldu.

Müsabakanın devre arasında kendisine tezahüratta bulunan taraftarların yanına giderek onlarla bir süre sohbet eden Hakkâri Valisi İdris Akbıyık, daha sonra kaleye geçen bazı sporculara şut çekti.

VALİ İDRİS AKBIYIK, HAKKARİGÜCÜ SPOR-KİREÇBURNU MAÇINI İZLEDİ

Kısa bir süre önce Şişli Kaymakamlığından Hakkâri Valiliğine atanan Vali İdris Akbıyık kısa sürede halkın sevgisini kazandı.20 yıl önce İkizdere Kaymakamı olarak mesleğe başlayan bugünkü Hakkâri Valisi İdris Akbıyık, maç izleyemeye gelen çocuklarla da yakından ilgilenerek onlara kitap hediye etti. Vali Akbıyık çocuklara başarılı olabilmeleri için bol bol kitap okumaları tavsiyesinde bulundu.

Haber:İSMET KÖSOĞLU