HALK EĞİTİM 2018-19 EĞİTİM SEZONUNU SERGİLEDİ

İkizdere Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünün 2018-19 Eğitim Öğretim Yılı düzenlenen sergi ile sona erdi.

İlçe Kültür Merkezinde 2018-19 eğitim öğretim yılında kursiyerler tarafından yapılan elişi ürünlerinin sergilendiği sergi yoğun ilgi gördü.

Kaymakam V.Sercan Yılmaz ve İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar Koçak ile İkizdere Belediye Başkanı Hakan Karagöz’ün birlikte açılışını yaptığı yılsonu sergisine vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Kaymakam V.Sercan Yılmaz ’kurslarımız her zaman halkın hizmetindedir. Hangi konuda olursa olsun istek geldiğinde kurs açarız ve bir nebze olsun aile bütçesine ve ekonomiye de katkıda bulunuruz ’dedi. İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar Koçak ise Halk eğitim halkı eğitmek için vardır. Çalışmalara her zaman destek olacağız. Gençlerimizin sanat ürünü elişlerine yönelmesi güzel’dedi.

Yılsonu sergisine İlçe Kaymakam V.Sercan Yılmaz, İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar Koçak, İkizdere Belediye Başkanı Hakan Karagöz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Gündüz, Jandarma Komutanı J.Bçvş. Burhan Işık, Emniyet Amiri, Şube Müdürleri Halk Eğitim Müdürü Emrullah Kolcu, İlçe Özel İdare Müdürü İrfan Türkyılmaz, Malmüdürü Yavuz Selim Ayar, Millî Eğitim Şube Müdürü Selami Öner ile öğrenciler katıldı.

Haber:İsmet KÖSOĞLU