İKİZDERE TURİZM KENTİ OLACAK

31 Mart Pazar günü yapılacak yerel seçimde İkizdere Belediye Başkanı, encümenleri ve İl Genel Meclis Üyesi adayları bütün seçmene ulaşmak için çalışıyor.

Ev ev ve kapı kapı her seçmene ulaşarak “31 Mart yerel seçiminde başarılı olmak mecburiyetindeyiz” diyen MHP İkizdere İlçe Başkanı Abdülrezzak Uzun; “biz ekip olarak bütün aday arkadaşlarımla 31 Mart’ta başarılı olmak için çalışıyoruz. İkizdere’de 31 Mart seçiminde değişim yapmak istiyoruz. İkizdere’nin birçok hizmete ihtiyacı var. Ev ev kapı kapı gezerek seçmenin ayağına giderek derdini dinliyoruz. Kamu kuruluşlarında çalışan arkadaşlarımızın sıkıntılarını yerinde dinliyoruz. Bütün hemşerilerimize ulaşmanın gayreti içindeyiz.

İkizdere Belediye Başkanı adayımız Hakan Karagöz ve Belediye Meclisine aday arkadaşlarımız ile İl Genel Meclisine aday arkadaşlarımız İsmet Kösoğlu ve Ziraat Mühendisi Meltem Fener arkadaşımız İkizdere’de çözüm bulmak için seçilmek zorundadırlar.

İKİZDERE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI HAKAN KARAGÖZ

İlçeyi Turizm kenti yapmak için çalışacak güzel bir kadromuz var. Ben ilçe başkanı olarak aday olan bütün arkadaşlarıma kefilim, vaatlerini yerine getirmedikleri zaman karşılarına çıkıp ilk hesap soracak kişi ben olurum. İkizdere’de ilk kez yerel anlamda MHP iktidarı yaşayacağız, ilk kez üç hilali İkizdere’ye dikeceğiz. Kimse seçmeni korkutarak başarılı sonuç alacağı rüyasını görmesin’” dedi.

İKİZDERE’DE DEĞİŞİME İHTİYAÇ VAR DİYEN MHP İKİZDERE İLÇE TEŞKİLATI SEÇİM ÇALIŞMALARINI ARALIKSIZ SÜRDÜRÜYOR.

Biz MHP olarak gerek İkizdere Belediye Başkanlığı ve encümenliğinde gerekse İl Genel Meclis Üyeliği için donanımlı bilgili becerikli adaylarımızla insanımızın karşısındayız. Adaylarımıza güveniyoruz. Hakan Karagöz Belediye Başkanlığı için önemli projelerle seçmen karşısında. Belediye Meclis Üyesi adaylarımızla kadroyu tamamlamış olacağız.

İl Genel Meclisi için tecrübeli deneyimli adayımız İsmet Kösoğlu ve Ziraat Mühendisi Meltem Fener ile seçimi inşallah alacağız. İkizdere yapılmayan hizmetlere adaylarımızla kavuşacak. Aylarımızla köy gezilerini aralıksız sürdürüyoruz. Köylerimizde güzel karşılıklar görüyoruz’ dedi.

Haber:İsmet KÖSOĞLU