“İKİZDERE’DE DEĞİŞİMİ SAĞLAYACAĞIZ”

MHP’nin İkizdere Belediye Başkan adayı Hakan Karagöz yerel yönetimde halk katılımını önemsiyoruz ve bunu sağlayacağız dedi.

Seçim çalışması sırasında seçmenleriyle buluşan İkizdere Belediye Başkan adayı Hakan Karagöz yaptığı açıklamada şunları söyledi ’Yerel yönetimimiz; İkizdereli olma bilincinin oluşturulması maksadı ile ilçe sakinlerimizin de yönetime katılımını sağlayarak, ilgi ve beklentilerini dikkate alacağız. Belediye yetki ve sorumluluğu çerçevesinde ilçemizde yeni iş sahaları için zemin oluşturacak, kadınlarımızın, engellilerimizin, suça itilmiş gençlerimizin ekonomik yaşama katılması amacıyla mesleki eğitimler, kişisel gelişim eğitimleri verilerek, ilçemizde huzurun temini ve ekonomik refahın adil dağılımını sağlayacağız. Bilindiği üzere kültürel ve sanatsal etkinlikler sosyal yaşamın, toplum gelişimine katkıda bulunan temel çalışmalardır. Belediyenin, kültürel ve sosyal işler konusunda yıl boyu hazırlayacağı etkinliklerle ve kurslarla bu alanda çalışmalar yapacağız.

İKİZDERE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI HAKAN KARAGÖZ ‘İKİZDEREDE DEĞİŞİM SAĞLAYACAĞIZ’

İlçemizin tüm ulaşım seçeneklerini turizm potansiyellerine göre yeniden planlayacağız. İlçede yaşayanların, dinlenme, eğlenme ve sohbet ortamı oluşturacak rekreasyon alanları oluşturacağız. İlçemizin turizm öncesinde yapılanmasına rahat, estetik, akılcı faktörler göz önüne alınarak azami faydayı temin edecek planlar yapıp uygulayacağız. İlçemiz için, turizm, peyzaj, mastır planları oluşturacak ve uygulamaya başlayacağız. İnşa edilmiş olan binaların gerek giydirme cephe ve gerek dekoratif dokunuşlarla yöreye uygun, çevreyle uyumlu hale getirilmesine gayret göstereceğiz. Yaylalarımızda oluşan çöp sorununun çözümü için özel idare ile işbirliğinde bulunacağız. Yaylalarımızda oluşan çirkin yapılaşmanın restore edilmesi için projeler geliştireceğiz.


MHP İKİZDERE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI HAKAN KARAGÖZ’YÖNETİM ANLAYIŞIMIZ İLÇE SAKİNLERİNİN KATILIMI ’

Bütün projelerde kaynakların etkin ve verimli kullanılması maksadıyla finansal, sosyal ve fiziksel planlamayı birlikte gerçekleştiren katılımcı belediyecilik anlayışı ile ilçemizi yöneteceğiz ’dedi. İkizdere Belediye Başkana adayı Hakan Karagöz’ün seçim gezilerine MHP İkizdere İlçe Başkanı Abdürrezzak Uzun ilçe yönetim kurulu üyeleri, Belediye Meclis adayları ve İl Genel Meclis adayları da hazır bulundu.

Haber:İsmet KÖSOĞLU