İKİZDERE’DE HİZMETE İHTİYAÇ VAR

31 Mart Yerel seçiminde İkizdere ilçesinin MHP’den İl Genel Meclisi adayı olan Gazeteci İsmet Kösoğlu: ’İkizdere’ye çok yanlışlar yapıldı, On altı senedir söz verilenleri yapmayanlar hangi yüzle halktan Oy istiyor anlamış değilim’ dedi.

Bölgenin duayen Gazetecisi İsmet Kösoğlu siyasete halka hizmet anlayışı ile yeniden başladığını söyledi. MHP ‘den İl Genel Meclis adayı olan İsmet Kösoğlu: “İlçemiz son yıllarda hak ettiği hizmetler, almamıştır. İktidara hâkim olanlar ve Rize ilçelerinde her seçimde %90 a yakın OY veren İkizdereliler yeterli hizmet görmemiştir. Bugün ilçede su borusu gömülmüş parası ödenmiş su şebekesi yapılmış ama bu şebekelerden su akmıyor. Kaymakamlık hizmet binası bu iktidar döneminde yaptırıldı kesin kabulü yapılmadan bina dökülmeye başladı. Çatısı akıttı, tuvaletlerde kalebodurlar döküldü. Kesin kabul yapılmayan binaya onarım ihalesi yapıldı. Bu skandaldır rezalettir.

İSMET KÖSOĞLU:”İKİZDERE TURİZM VADİSİ OLACAK”

İKİZDERE MHP İL GENEL MECLİS ADAYI İSMET KÖSOĞLU: “İLÇE HAK KAYBINA UĞRAMIŞTIR. FABRİKA SÖZÜ VERENLER ADLİYE KAPATANLAR HANGİ YÜZLE OY İSTİYOR’”

İlçede 1952 yılında kurulan Adiye AKP döneminde kapatıldı. Kimse bana hükümet programı olduğundan bahsetmesin. Yereldeki seçilmişlerin duyarsızlığı etkili olmuştur. İkizdere İl Genel Meclisinde yalnız beton yol yapılmakla temsil edildi. İlçenin itibarı yere düşürüldü.

OVİT ve ÇİFTEKÖPRÜ KÖYÜ

Turizm yönünden hiçbir çalışma yapılmadı. Termal Kaplıca merkezi olabilecek Vadimiz unutturuldu. Turizm Bakanlığı tarafından 2008 yılında Kış Sporları Merkezi ilan edilen Ovit dağında hiçbir tesis yapılmadı.2000 Yılında Çifteköprü köyünde 40 dönüm arazi turizm köyü yapılacak diye Özel İdare adına kamulaştırıldı. Bu arazinin tapusu Özel İdarede ama 20 yıl oluyor hiçbir gelişme neden yok. Cumhurbaşkanının gölgesine sığınıp oy isteyen iktidarın Rize’deki İkizdere’deki temsilcileri hak etiği şamarı sandıkta halkımız tarafından görecektir”

Haber: Ömer YILMAZ – Zümrüt Rize Gazetesi

Bugüne kadar sosyal anlamda basın mensubu olarak nasıl İlçenin sesi olduysam seçildiğimde ilçede bütünüyle kucaklayıcı olacağım. Kimseyi ayırmadan herkese hizmet diyorum. Ayıranları birleştiren olacağım.”

MHP İKİZDERE ADAYLARI SEÇİM ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR.

“İkizderede yıllardır turizm deniliyor maalesef AKP li seçilen arkadaşlarımız tarafından bu anlamda hiçbir çalışma yapılmamıştır. Derelerimiz, yaylalarımız, dağlarımız, vadilerimiz turizm yatırımı bekliyor.” dedi

MHP İL GENEL MECLİS ADAYI GAZETECİ-İSMET KÖSOĞLU’HİZMETE İHTİYACIMIZ VAR. İKİZDERE TURİZMLE ATILIM YAPACAK’