ILICA KÖYÜNDE YOL AÇILIŞI

Ilıca köyünde Orman İşletmesi ve Muhtarlığın çalışmasıyla 20 günde 1,5 km. yeni yol yapıldı.

Ilıca köyünde Çamlık Sırtı ile İstiane denen yer arasında yeni açılan yol 20 günde tamamlandı. Kaymakam Abdülhamid Uyar’ın katılımıyla köyde bir tören düzenlendi. Köy Konağında Muhtarlığın düzenlediği yemek sonrasında yol açılışı Kaymakam tarafından yapıldı.

KAYMAKAM ABDULHAMİD UYAR’YOL MEDENİYETTİR, GÜNÜMÜZDE EKSİKLİĞİ HİSSEDİLMEMELİ’

İlçe Kaymakamı Abdülhamid Uyar ’yolsuz köy veya mahalle bu zamanda kalmamalı. İlçemiz bu konuda şanslı sayılır. Yolu olmayan köyümüz yok. Bugünde Ilıca Köyümüzü Çağrankaya yaylasına bağlayan bir ara yol yapımının tamamlanmasına şahit olduk. Orman İşletme Müdürlüğümüzün katkılarıyla Çamlık sırtı-İstiane denilen 216 kod nolu Orman yolu1500 metrelik köy ara yolu 20 günde tamamlandı. Yol çalışmasına sürekli refakat ederek katkıda bulunan Muhtar Ali Balcı’ya teşekkür ediyorum. Muhtarlarımızın desteğine her zaman ihtiyacımız var’ dedi.

Köyde düzenlenen törene Kaymakam Abdülhamid Uyar ile birlikte İlçe Özel İdare Müdürü İrfan Türkyılmaz, İlçe Orman İşletme Şefi Orman Mühendisi Volkan Yağcı, İlçe Tarım Müdürü Murat Kutluk, İlçe Müftüsü Hikmet Bektaş, Jandarma Komutanı, Muhtar ve köylü vatandaşlar katıldı.

Haber:İsmet KÖSOĞLU