MHP İKİZDERE’DE ÇOK İDDİALI

31 Mart 2019 yerel seçiminde İkizdere’de atağa kalkacaklarını söyleyen MHP İkizdere İlçe Başkanı Abdulrrezzak Uzun Ankara’da Genel Merkezde Belediye Başkan adayımızın müracaatını yaptık dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli İkizdere Belediye Başkan Adayı Hakan KARAGÖZ ile MHP İkizdere İlçe Başkanı Abdurrezzak Uzun’u makamında kabul etti.

MHP Genel Başkanlığında İkizdere Belediye Başkanlığı için adayımızla beraber müracaat ettik diyen MHP İlçe Başkanı Abdurrezzak Uzun ‘’31 Mart yerel seçiminde MHP olarak çok iddialıyız. İkizdere ilçemizin bizim kadrolara ihtiyacı var.

Belediye Başkanlığı için adayımız Hakan Karagöz ve İl Başkanımız İhsan Alkan beraberliğinde adaylık başvurumuzu yaptık. Müracaatımız ilçemize partimize ve Başkan adayımız Hakan Karagöz Beye hayırlı olsun. Allah çıktığımız bu yolda İkizdere özelinde ve ülkemiz genelinde muvaffakiyetler nasip etsin.

 MHP İkizdere İlçe Başkanı Abdulrezzak ve MHP İkizdere Belediye Başkan Adayı Hakan KARAGÖZ MHP Genel Merkezinde

31 Mart 2019 da yapılacak yerel seçimde çok şeylerin değişeceğine inanıyoruz. Yerel yönetimlerde tecrübeli, çalışkan ve dürüst adaylarımız var. Kadromuz çok iddialı ve inşallah başaracağız. İkizdere’de güzel hizmetler yapmak istiyoruz ’dedi.

Haber:İsmet KÖSOĞLU