MHP İKİZDERE’DEN ÖĞRETMENLERE KUTLAMA

24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla İkizdere MHP İlçe teşkilatı okullara gezi düzenleyerek Öğretmenlerin 24 Kasım gününü kutladı.

     İkizdere MHP İlçe Başkanı Abdürrezzak Uzun ve Parti Yönetim Kurulu üyelerinin tam kadro katıldığı Öğretmenler günü kutlaması okullardaki öğretmenlerinde memnuniyetini kazandı. İlçe Başkanı Abdürrezzak Uzun 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla yaptıkları ziyaret hakkında yaptığı açıklamasında şunları söyledi ’bizleri yetiştiren Öğretmenlerimizi ne kadar ansak haklarından kurtulamayız. Öğretmenlerimizi unutamayız. Alfabeyi öğreten, matematiği öğreten öğretmenlerimiz bir gün anılacak kadar değersiz değildir.

İKİZDERE MHP TEŞKİLATI ÖĞRETMENLER GÜNÜNDE ÖĞRETMENLERİ UNUTMADI

Görev başındaki öğretmenler maddi olarak rahat olmalı. Bugünkü eğitim sisteminde kadrolu, sözleşmeli, ücretli diye öğretmen ayrımı var. Bu olmamalı. Eğitim kalitesinin yükselmesini istiyorsak öncelikle Öğretmenlerimiz maddi yönden rahat olmalı. Öğretmen olarak mezun olan öğretmenlerimiz KPSS diye bir saçmalığın içine konmamalı. Öğretmen ise öğretmen olarak atanmalıdır.24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla Öğretmenlerimizin gününü okullarda kutlamak istedik’dedi.

Haber ve Fotoğraf:İsmet KÖSOĞLU