MHP’DEN KADINLAR GÜNÜ KUTLAMASI

İkizdere ilçesinde 8 Mart Dünya Kadınlar günü dolayısıyla MHP kadın kollarının düzenlediği kahvaltıya İkizdereli kadınların yoğun katılımı oldu.

İlçe Kültür Merkezinde MHP kadın kolları tarafından düzenlenen ve bir ilk olan Kadınlar yemeğine yaklaşık 150 kadın katıldı. Yemek öncesi bir konuşma yapan MHP Belediye Başkan adayı Hakan Karagöz ’ilçemizde bu anlamlı günde kadınlarımızı, analarımızı, kardeşlerimizi unutmamız mümkün değildi. Kadın kolları ekiplerimizin özverili çalışmasıyla ilçede bir ilk gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Program sonrasında katılan bütün kadınlara gül dağıtıldı.

Kadınlar toplumumuzun mimarlarıdır, bir toplumun gelişmesi, değişmesi ve aile yapısı tamamen kadına bağlıdır. Ne yaparsak yapalım asla onların hakkını ödeyemeyiz. 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar günü için bugün İkizdere’de bir ilki gerçekleştirdik. Düzenlediğimiz bu yemek programına ilgi yoğundu 150 kadın komşumuzun katılımıyla çok güzel bir program gerçekleştirdik. Bu programın mimarları İl Genel Meclisi adayımız Sn. Meltem FENER İlçe sekreterimiz Ayşegül DURMUŞ ve ekip üyemiz Aylin Uzun’a sonsuz teşekkürler. Biz birlikte güzeliz birlikte güçlüyüz’ dediler.

MHP İKİZDERE TEŞKİLATI KADINLAR GÜNÜNÜ UNUTMADI