OLMAYAN FABRİKA PANKARTI TEPKİ ÇEKTİ

İkizdere ilçe merkezinde bugün AKP tarafından asılan olmayan fabrika pankartı tepki gördü.

İkizdere de AKP tarafından asılan “İkizdere Fabrikası İlçemize Hayırlı olsun” yazılı pankarta vatandaşlar tepki gösterdi.

Seçim propaganda afişlerinin yanına AKP teşkilatı tarafından asılan üzerinde AKP nin amblemi olan ampulün bulunduğu pankarta tepkilerini belirten vatandaşlar; “Bu nasıl düşüncedir anlamakta zorluk çektik.Bugüne kadar İkizdere’de fabrika denen hiçbir şey olmadı ve yok.

İKİZDEREDE AKP TARAFINDAN ASILAN FABRİKA PANKARTI İÇİN VATANDAŞLAR’YAPILMAYAN FABRİKA İLE KANDIRILIYORUZ.

AKP zaten 62 yıldır var olan Adliyemizi kapatmıştır.Bu pankartla İkizdereliler aptal yerine konuluyor.İkizderelilerin aptal olmadığı 7 Haziranda bu pankarta tepki olarak gösterilecektir.Bu teşkilat geçen seçimlerde ilçe halkını önce Fakülte daha sonra Yüksek Okul yapacağız diye oyaladı ama ortaya hiçbir şey çıkmadı.Adı yok,ne fabrikası olduğu belli olmayan bu fabrikayı yapılmış gibi insanımıza hayırlı olsun diye gösterilmesini anlamak istemiyoruz.Biz enayi ve koyun değiliz.Yapılmamış Fabrika hem de ne fabrikası olduğu belli olmayan fabrikayı yaptık diye halka empoze ederek OY avcılığı yapanları kınıyoruz” dediler.

İLÇEDE TEPKİ ÇEKEN PANKART 1 GÜNDE DEĞİŞTİRİLDİ

İkizdere de hiç olmayan, arazisi alınmayan ve temeli atılmayan fakat yapılmış gibi gösterilen Fabrika için vatandaşların gösterdiği tepki üzerine bir gün sonra değişen pankart bu kez ’İKİZDERE ÇAYKUR ORGANİK ÇAY FABRİKASI İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN’ şeklinde değiştirildi. Arazisi belirsizliğini koruyan Çaykurun yapacağı Organik Çay Fabrikası için önümüzdeki yıl içinde inşaata başlanabileceği söylentisinin ne derece doğru olduğu bilinmiyor.

Fabrikaya değil seçime 5 gün kala açılan hiç olmayan ve temeli atılmayan yapılmış gibi gösterilen fabrikanın ne zaman hizmete gireceğide merakla bekleniyor.

Haber:İsmet KÖSOĞLU