SIRADAKİ GELSİN-2

İSMET KÖSOĞLU/Gazeteci Gözü İle

Geçen hafta sıradaki gelsin diye yazıma başlık atarken umutluydum.

2.devreye fırtına gibi giren ÇAYKUR Rizespor nazar değmesin çok güzel gidiyor.

Önünde çok zorlu maçlar olacak.

Güçlü takımlarla oynayacağımız için her maç final havasında geçecek.

Gazeteci arkadaşlarım Faik Bakoğlu ve Necati Dili ile aramızda slogan haline gelen 3 gol 3 puan düzenini uygulamaya devam eden futbolcularımızı ve yönetimi kutluyorum.

ÇAYKUR Rizespor bu şehrin ve bizlerin takımıdır.

Şehirde sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmeler konusunda önemli bir ayaktır. Şehrin sosyal tanıtımında sportif faaliyetlerin çok etkisi var. Birinci devre 3-0 yendiğimiz FB maçı unutulmasın.

3-0 lık FB galibiyeti sonrası usta Gazeteci dostumuz Yavuz Donat Rize’ye gelerek bu galibiyetin analizini sayfasına taşımıştı. Fenerbahçe’nin 3 gol yediği maç sonrası İstanbul basını şok yaşamıştı. Sayfalarında ve ekranlarda günlerce ÇAYKUR Rizespor’un şok galibiyetinin sebebi yazıldı çizildi söylendi.

Çok şükür 3 gol 3 puan sloganımız cuk oturmaya devam ediyor.

Devre arasında yapılan yerinde transferler takımı orta sıralara yükseltti. Bütün futbolcular canla başla mücadele ediyor.

Takımın başarılı olması Rizeliyi de tribüne çekti. İlk kez Malatya maçında tribünler doldu diyebilirim. Başarı sürekli olursa inanıyorum bundan sonraki maçlarda tribünde oturulacak yer kalmaz.

Sıradaki gelsin derken boşuna yazmamışım.

Bursa, Malatya galibiyet serisine bu hafta İstanbul’da Fenerbahçe ile devam etmek istiyoruz.

Sıradaki gelsin derken FB ilk devredeki 3-0 mağlubiyetinin acısıyla saldırıya geçerken yapılacak ataklarla rahatlıkla 3 gol 3 puan almak işten değil.

Haydi, Rizespor slogana devam sıradaki değil kim gelirse gelsin fark etmez. Biz sefer için yola çıkmışız.