TEBRİK ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

İkizdere Belediye Başkanlığını kazanan Hakan Karagöz tebrikleri kabul etmeye devam ediyor.

İkizdere Belediye Başkanını başarılarından dolayı İyidere, Güneysu MHP İlçe teşkilatları ve Rize Ülkü Ocakları Başkan ve yöneticileri ziyaret etti.

MHP İkizdere İlçe Başkanlığı ve Belediyedeki ziyarette İkizdere İlçe Başkanı Abdurrezzak Uzun’da katılarak gelen misafirlere ilgilerinden dolayı teşekkür etti.

31 Mart Yerel seçiminde MHP bayrağının dikildiği Belediyelerde kutlama ve tebrikleşmeler devam ediyor.

İkizdere Belediye Başkanı Hakan Karagöz tebrikleri kabulunde yaptığı konuşmada “MHP İkizdere’de ilk kez iktidar oldu. Bundan sonra çalışma zamanımız. İlçede hizmet yapmak istiyoruz. Seçim süreci bitti bütün insanımızla kucaklaşarak hizmetlere devam edeceğiz. Hiç kimseyi ötekileştirmeyeceğiz, bu sözü şimdiden veriyorum. Bu seçimin kazanılmasında emeği geçen teşkilattaki bütün arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ediyorum’ dedi

Rize Türk Ocağı Şubesi Başkan ve Yönetim Kurulu üyeleri de İkizdere Belediye Başkanı Hakan Karagöz’e tebrik ve başarı dileğinde bulundu.

RİZE TÜRKOCAĞINDAN MHP’Lİ BELEDİYELERE ZİYARET

Türk Ocağı Şube Başkanı Turan Aslan Mercan ziyaretinde “bugün 31 Mart Yerel seçiminde halkın teveccühünü kazanarak başarılı olan ve ilk kez Belediye Başkanlığını kazanan Milliyetçi Hareket Partili Başkanımızı tebrik ederek hayırlı olsun dedik. Seçilen Başkanlarımız halka hizmet düsturuyla hareket ettiğinde başarılı olacaktır. Başkanımıza güveniyoruz.
Rize’de 3 ilçe Belediyesini kazanan MHP önemli bir başarıya imza atmıştır. Çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Ziyarette bir konuşma yapan İkizdere Belediye Başkanı Hakan Karagöz “Biz İkizdere’de başarılı bir seçim kazandık. Çıktığımız yarış iktidar partisine karşıydı. Kırgınlık olmadan dargınlık olmadan süreci sona erdirdik. Şimdi hizmet zamanı diyerek çalışmalara hazırlanıyoruz. İlçede sen ben yok biz varız diyerek hizmetimiz olacaktır” dedi.

Tarım Bakanlığı önceki dönem Genel Müdür Yardımcısı Bahattin BOZKURT, Rize önceki dönem MHP milletvekili adayı Ömer ÖKTEN ve Temel YAŞAR İkizdere Belediye Başkanı Hakan Karagöz’e tebrik ziyaretinde bulundular.
Çamlıhemşinli Karagöz ailesi de Hakan Karagöz’e İkizdere Belediye Başkanlığına seçilmesi dolayısıyla tebrik ziyaretinde bulundular.

31 Mart yerel seçiminde Cumhurbaşkanının memleketi Rize’de AKP Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı’nın ilçesi Çayeli, Derepazarı ve eski TBMM Başkanı İsmail Kahraman’ın ilçesi İkizdere’de Belediyeleri AKP den MHP ye geçmişti.

Haber:İsmet KÖSOĞLU